Popis korisnika programa PisHUB 3 na dan 11.07.2018.

 

1

220V d.o.o., ZAGREB

2

4 i 7 KNJIGOVOD. OBRT vl. Marko Vuković, FERIČANCI

3

4 KUTA J.D.O.O., DUNAVE

4

ACCOUNT vl. SONJA GOESLZ, DUBROVNIK

5

AGENCIJA ZA SIGURNOST ŽELJEZNIČKOG PROMETA, ZAGREB

6

AGORA d.o.o., PULA

7

AKORD APARATI d.o.o., ZAGREB

8

AKROBATSKI ROCK N ROLL KLUB BUBA, ZAGREB

9

ALPHA TEHNIKA d.o.o., KARLOVAC

10

AMBASADA FILM d.o.o., DUBROVNIK

11

AMBIJENT d.o.o. projektir. stam. pričuva, SINJ

12

AMEBA d.o.o., SPLIT

13

APLI-VIN Vlasnik Rossemary Putniković, ZAGREB

14

ARHIS d.o.o., VELIKA GORICA

15

ARHITEKTONSKA RADIONICA d.o.o., ČAKOVEC

16

ARHITEKTONSKI BIRO d.o.o., SLAVONSKI BROD

17

ARISTOS PLUS d.o.o., ZAGREB

18

ART PLUS d.o.o., KARLOVAC

19

ARX-PRIMUS d.o.o. Licencirana agencija, UMAG

20

Auto Centar Šoštarić d.o.o., Kačkovec

21

AUTO FUČKAN d.o.o., SESVETE

22

AUTO KLUB SUPETAR, SUPETAR

23

AUTO KUĆA CUPAN d.o.o., BJELOVAR

24

AUTO ŠKOLA POLIGON d.o.o., Županja

25

AUTOBUSNI KOLODVOR SPLIT d.o.o., SPLIT

26

AUTOŠKOLA FORTUNA, RIJEKA

27

AUTOŠKOLA RETROVIZOR, ZAGREB

28

AUTOTRANSPORTI BRANKO KUNŠTEK d.o.o., KRAPINA

29

BACK OFFICE j.d.o.o., RIJEKA

30

BACK OFFICE računovodstveni obrt Kraljić, RIJEKA

31

BEBA I SINOVI j.d.o.o., VUKOVAR

32

BEBA, OBRT za održ. zgrada vl. T. Peleš, VUKOVAR

33

BEKER d.o.o., SPLIT

34

BELUPO d.d., KOPRIVNICA

35

BETON PINTAR d.o.o., VRBANJ

36

BILANCA d.o.o., UMAG

37

BIRKINA PUTOVANJA j.d.o.o., ROVINJ

38

BIRO KOVAČIĆ d.o.o., SPLIT

39

BIS d.o.o., RIJEKA

40

BLAŽENKA ŠKARIĆ, ZAGREB

41

BOKŠIĆ PROMET d.o.o., SESVETE

42

BOLJE IDEJE d.o.o., ZAGREB

43

BRAČ-WiFi, POSTIRA

44

BRUNNEA d.o.o., ZAGREB

45

BUMBA - OBRT ZA USLUGE U GOSPODARENJU OTPADOM, VODICA

46

BUTURAC GRADNJA, CERNIK

47

CARITAS ŽUPE SV. ANTE KNIN, KNIN

48

CARLSTADT d.o.o., KARLOVAC

49

CELKA d.o.o. Popovec, Sesvete

50

CENTUM TRGOVINA d.o.o. Sevete

51

CH - HR DRUŠTVO, STUBIČKE TOPLICE

52

CLEAN AIR SOLUTION d.o.o., ZAGREB

53

CLEAR j.d.o.o., OSIJEK

54

CMIK d.o.o., POPOVEC

55

ČISTILICE-obrt za čišćenje i održavanje, BILJE

56

ČRLJENEC TURIST d.o.o., ZAGREB

57

D.A.J.D.D. d.o.o., Vinkovci

58

DARIO STOČKO, VARAŽDIN

59

DEAN BEKIĆ, SUDSKI VJEŠTAK, ZAGREB

60

DECIMALA d.o.o., ZAGREB

61

DEEP CODE j.d.o.o., JARMINA

62

DEKRA ZA PRIVREMENO ZPOŠLJAVANJE d.o.o., ZAGREB

63

Denis Dedić, Tar

64

DEUTSCHE GESELLSHAFT GIZ Gmbh, ZAGREB

65

DEZINSEKCIJA d.o.o., RIJEKA

66

DICTA CENTAR ZA JEZIKE d.o.o., ZAGREB

67

DIMNJAČAR DRK AUGUST, ČAKOVEC

68

DINA-TRADE d.o.o., TROGIR

69

DJEČJI VRTIĆ CVRČAK, PULA

70

DJEČJI VRTIĆ ČAROBNI SVIJET U REŠETARIMA, REŠETARI

71

DJEČJI VRTIĆ HARFA, ZAGREB

72

DJEČJI VRTIĆ MALA OAZA, BARTOLOVEC

73

DJEČJI VRTIĆ POTOČNICA, PITOMAČA

74

DJEČJI VRTIĆ SMOKVICA, POJATNO

75

DOBAR DOM d.o.o., DUBROVNIK

76

DOM EXPRESS d.o.o. za trgovinu i usluge, KONJŠČINA

77

DOM UČENIKA VUKOVAR, VUKOVAR

78

DOM ZDRAVLJA ZAGREB-ISTOK, ZAGREB

79

DONOS d.o.o., ČAKOVEC

80

DOPI DIZAJN d.o.o., ZAGREB

81

DRAGAN ĐEKO, ZAGREB

82

DRUŠTVO OSOBA S TJELESNIM INVALIDITETOM, PULA

83

DRUŽBA BRAĆA HRVATSKOGA ZMAJA, ZAGREB

84

DRUŽBA SVEĆENIKA SRCA ISUSOVA, ZAGREB

85

DRŽAVNI ARHIV U OSIJEKU, OSIJEK

86

DRŽAVNI ZAVOD ZA STATISTIKU, ZAGREB

87

DSR MALI MRAV, RIJEKA

88

DŠR BUBA, ZAGREB

89

DUB-INŽENJERING d.o.o., SPLIT

90

ECCOFOM d.o.o., ZAGREB

91

EKO UDRUGA ZAŠTITA PITKIH VODA ORLOVE STIJENE, Kraljev Vrh, Jakovlje

92

EKO-DUNAV d.o.o. za komunal.gospodarstvo, BOROVO

93

EKO-MURVICA d.o.o., CRIKVENICA

94

ELDOM RAB d.o.o., KRAPINA

95

ESTERA ULAGANJA d.o.o., ZAGREB

96

ETRUSCA MEDICA d.o.o., GLINA

97

EURO STYLE d.o.o., PULA

98

EX LIBRIS, RIJEKA

99

EZGETA obrt za knjigov. vl. Srđan Ezgeta, SINJ

100

FABER-ZORKO d.o.o., UMAG

101

FAMILY TRADE d.o.o., GRUBIŠNO POLJE

102

FARIS GRUPA d.o.o., ZAGREB

103

FENJER d.o.o., ZAGREB

104

FIDEM d.o.o., ZAGREB

105

FIN PLUS d.o.o., VODICE

106

FOND ZA OBNOVU I RAZVOJ GRADA VUKOVARA, VUKOVAR

107

FORUM MAĐARSKIH PROSVJETNIH DJELATNIKA U HRVATSKOJ

108

FULL-POINT d.o.o., PULA

109

G.E.O.T.I.M. d.o.o., POREČ

110

G.M.V. d.o.o., ZAGREB

111

GEO MONT d.o.o., SLAVONSKI BROD

112

GEODINAMIKA j.d.o.o., SPLIT

113

GEO-OG d.o.o., OGULIN

114

GEOTOPO d.o.o., KRAPINA

115

GIMNASTIČKI KLUB SAMOBOR, SAMOBOR

116

GK AURA, ZAGREB

117

GLAZBENA ŠKOLA PREGRADA, PREGRADA

118

GRAD KAŠTELA, KAŠTEL SUĆURAC

119

GRAD NOVI MAROF, NOVI MAROF

120

GRADSKA GLAZBA ZVONIIR SOLIN, SOLIN

121

GRAD-Z PLAN d.o.o., ZAGREB

122

GRGIĆ - REZ KONCEPCIJA d.o.o., ZAGREB

123

GS-GRADNJA d.o.o., GOSPIĆ

124

H.D.E.L. PROJEKTI d.o.o., VINKOVCI

125

H20 OBRT ZA USLUGE VL. MIHOVIL LONČAREVIĆ, IVANKOVO

126

HADK MLADOST, ZAGREB

127

HAIRLINE d.o.o., ZAGREB

128

HAJK OSI MLADOST, ZAGREB

129

HALO NET j.d.o.o., VUKOVAR

130

HAVLIČEK I PLEŠE D.O.O. KLOŠTAR IVANIĆ

131

HEDGE j.d.o.o., BELIŠĆE

132

HELIP GRUPA d.o.o.,  Sesvete

133

HIDROBEST, GRAĐEVISKI OBRT, KASTAV

134

HNK CIBALIA VINKOVCI š.d.d., VINKOVCI

135

HNK ŠIBENIK, ŠIBENIK

136

HONOREM VINCIT d.o.o. , Sesvete

137

HRMO j.d.o.o., BJELOVAR

138

HRVAČKI KLUB METALAC, LUČKO

139

HRVAČKI KLUB SESVETSKI KRALJEVEC, SESVETE

140

HRVATSKA BRODOGRADNJA - JADRANBROD d.d., ZAGREB

141

HRVATSKA KNJIŽNICA ZA SLIJEPE, ZAGREB

142

HRVATSKA LIJEČNIČKA KOMORA, ZAGREB

143

HRVATSKA UDRUGA PARAPLEGIARA I TETRAPLE., ZAGREB

144

HRVATSKA UDRUGA PRIVATNIH BRODARA SPLIT, JESENICE

145

HRVATSKI INSTITUT ZA POVIJEST, ZAGREB

146

HRVATSKI NUKLEARNI POOL GIU, ZAGREB

147

HRVATSKI POSLOVI CETAR, stambeno gospod., ZAGREB

148

HRVATSKI SAVEZ CB RADIOKLUBOVA, ZAGREB

149

HRVATSKO NARODNO KAZALIŠTE U VARAŽDINU, VARAŽDIN

150

HRVATSKO-FRANCUSKA UDRUGA ALLIANCE FRANCAISE DE SPLIT, SPLIT

151

I.T. CAFFE j.d.o.o., VUKOVAR

152

ICG d.o.o., ČAKOVEC

153

IDEA, OBRT ZA POSLOVNO SAVJETOVANJE, RIJEKA

154

IDEMO NA IGRU j.d.o.o. za trgovinu i usluge, Zagreb

155

IKS FESTIVAL, SPLIT

156

IMA I ABA d.o.o., DUBROVNIK

157

IMEX BANKA d.d., SPLIT

158

IN EKO PRODUKT, ZAGREB

159

INDUSTRIJSKA MJERENJA d.o.o., ZAGREB

160

INFORMATIVNA UDRUGA STUPNIK, DONJI STUPNIK

161

INFRAKOM d.o.o., VARAŽDIN

162

INTRA-STAT j.d.o.o., ZAGREB

163

IRP d.o.o., KOPRIVNICA

164

ISPRAVLJAČ d.o.o., VINJANI DONJI

165

ISS-BONAIĆ SECURITY d.o.o., SPLIT

166

ISTA d.o.o., ZAGREB

167

ISTRAŽIVAČ BENZ d.o.o., NUŠTAR

168

IVICA BALJAK, LOVINAC

169

IZRADA ŠUMSKIH SORTIMENATA ŠAPINA DRAGAN, KORENICA

170

JAČA STRANA j.d.o.o., KUČE, Velika Gorica

171

JAVNI BILJEŽNIK LJERKO TORBAŠINOVIĆ, ČAZMA

172

JEDRILIČARSKI KLUB SPLIT, SPLIT

173

JEDRILIČARSKI KLUB ZENTA, SPLIT

174

JELENA-KNJIGOVODSTVENI SERVIS, OTOČAC

175

JOVAN RADONJIĆ, NOVI MAROF

176

JUDO KLUB DUGAVE - ZAGREB, ZAGREB

177

JUDO KLUB PROFECTUS SAMOBOR, SAMOBOR

178

JUDO KLUB SAMOBOR, SAMOBOR

179

KARATE KLUB STIJENA, ZAGREB

180

KATOLIČKA UDRUGA SVETOG ANTUNA, ANTUNOVAC

181

KAZALIŠTE LUTAKA ZADAR, ZADAR

182

KEBAB PARADISE d.o.o., ZAGREB

183

KLUB ODBOJKE NA PIJESKU ŽNJAN, SPLIT

184

KLUB ZA SPORTSKI RIBOLOV SPLIT, SPLIT

185

KNJI. OBRT MERI vl. SOKAČ MERI, ZADAR

186

KNJIGOVODSTVENE USLUGE DUBRAVKA BEKIĆ, SLAVONSKI BROD

187

KNJIGOVODSTVENI OBRT AKTIVA, RIJEKA

188

KNJIGOVODSTVENI SERVIS L.A., ZADAR

189

KNJIGOVODSTVO & POSLOVNI BIRO SIGURNO, ČAKOVEC

190

KOCKA d.o.o., BJELOVAR

191

KOCKA-OBRT ZA KNJIGOVODSTVENE USLUGE, BJELOVAR

192

KOMI d.o.o., IVANSKA

193

KOMMUNIO MONT d.o.o., ZAGREB

194

KOMUNALNO d.o.o., VRGORAC

195

KOREMA, ZAGREB

196

KOREN SERVICES d.o.o., ZAGREB

197

KOREN USLUGE j.d.o.o., VIROVITICA

198

KOREN-PROMET d.o.o., VIROVITICA

199

KORIT d.o.o., DUBROVNIK

200

KORPAR ALOJZ, POREČ

201

KOŠARKAŠKI KLUB ROVINJ, ROVINJ

202

KPA SUB, SPLIT

203

KRAV MAGA CENTAR RIJEKA, JURDANI

204

KUBUS PROJEKT d.o.o., ZADAR

205

KULTUR-NIK d.o.o., ZAGREB

206

KUMA ŠPORT d.o.o., ZAGREB

207

L.U. FAZAN MOTOVUN, MOTOVUN

208

LANTERNA vl. Tajana Jagnjić, SOLIN

209

LD JELEN DIVUŠA, DIVUŠA

210

LED TRGOVINA d.o.o., VELIKA GORICA

211

LIBERTAS DUBROVNIK doo Prijevoz putnika, DUBROVNIK

212

LOKALNA AKCIJSKA GRUPA NERETVA, OPUZEN

213

LOKALNA AKCIJSKA GRUPA ŠUMANOVCI, DRENOVCI

214

LOVAČKA UDRUGA BENKOVAC, BENKOVAC

215

LOVAČKA UDRUGA SRNJAK CERNIK, CERNIK

216

LPT d.o.o., PRELOG

217

LS - VOĐENJE POSLOVNIH KNJIGA, RIJEKA

218

LSG BUILDING SOLUTIONS d.o.o., LUČKO

219

LU-FIN vl. Francisković Lucina, CRES

220

M.V.M CVRČAK d.o.o., ZAGREB

221

MAČEVALAČKI KLUB SPLIT, SPLIT

222

MADIS OBRT ZA KNJIGOVD. I OSTALE USLUGE, VINKOVCI

223

MAGNUS GUBERNATOR d.o.o., ZAGREB-SUSEDGRAD

224

MA-GO d.o.o., ZAGREB

225

MAJA BOROVEC ŠAKIĆ, ZAGREB

226

MALA MODA d.o.o., KASTAV

227

MALI MUZIČKI ATELJE, SAMOBOR

228

MANAGEMENT IT SOLUTIONS d.o.o., OSIJEK

229

MANTI d.o.o., MATULJI

230

MANTIKA d.o.o., RIJEKA

231

MARKO GALOVIĆ, ŽUPANJA

232

MARKO KOSTELAC, SISAK

233

MATEJIĆ d.o.o., VELIKA GORICA

234

MED-OR održavanje d.o.o., ZAGREB

235

MEĐIMURSKA UDRUGA ZA RANU INTERVENCIJU U DJETINJSTVU, ČAKOVEC

236

MEGRAD OBJEKTI d.o.o., ZAGREB

237

MERAS RAČUNOVODSTVO j.d.o.o., ZAGREB

238

METALNE KONSTRUKCIJE BUSOLA d.o.o., VIR

239

METKOVIĆ RAZVOJ d.o.o., METKOVIĆ

240

METRONET TELEKOMUNIKACIJE d.d., ZAGREB

241

M-FELICITA d.o.o., VUKOVAR

242

MI-IVA d.o.o., SESVETE

243

MILANOVIĆ d.o.o., GRAČIŠĆE

244

MLADEN LUČIĆ, KALINOVAC

245

MOBILNA LOGISTIKA j.d.o.o., Sveti Martin pod Okićem

246

MREŽNA RJEŠENJA d.o.o., STARI GRAD

247

NATALIJA J. d.o.o., POŽEGA

248

NAUTIČKI CENTAR TROGIR d.o.o., ZAGREB

249

NEKS MEDIA d.o.o., ZAGREB

250

NINA BOAT j.d.o.o., MLINI

251

NK OPATIJA, OPATIJA

252

NK POMAK, SPLIT

253

NK UDARNIK KURILOVEC, VELIKA GORICA

254

NK ZAPREŠIĆ, ZAPREŠIĆ

255

NOEL TRANSFERS j.d.o.o., SPLIT

256

NOGOMETNA ŠKOLA PRELOG, PRELOG

257

NOGOMETNI KLUB ILOAVC, KARLOVAC

258

NOGOMETNI KLUB OSIJEK S.D.D., OSIJEK

259

NOGOMETNI KLUB SAVUDRIJA, SAVUDRIJA

260

NOTUS-KONTO d.o.o., SPLIT

261

NOVI SVIJET, UDRUGA ZA DJECU I MLADE, SISAK

262

NUMERA j.d.o.o., ĐURĐEVAC

263

OBITELJSKI DOM LIPOHAR vl. B. Lipohar, PRIGORJE BRDOVEČKO

264

OBRT LAMBADA, SAVJTOVANJE ZA RAČ. OPREMU, DUBROVNIK

265

OBRT ZA GRAĐ. I USL. VODOSERVIS MATE, GRABOVAC

266

OBRT ZA KNJIGOV. USLUGE Štefica Pilat, OZALJ

267

OBRT ZA POSLOVNE USLUGE PLUS, PULA

268

OBRT ZA USLUGE I TRGOVINU VITRUM, ŽRNOVNICA

269

ODBOJKAŠKI KLUB SPLIT, SPLIT

270

ODBOJKAŠKI KLUB ZAMET, RIJEKA

271

ODGOJNI DOM MALI LOŠINJ, MALI LOŠINJ

272

ODVJETNIČKO DRUŠTVO BOŽIĆ I PARTNERI doo, ZAGREB

273

ODVJETNIK mr.sc. MARIO VOJVODIĆ, OGULIN

274

OPATIJA NEKRETNINE J.D.O.O., OPATIJA

275

OPĆINA BOL, BOL

276

OPĆINA CERNIK, NOVA GRADIŠKA

277

OPĆINA FARKAŠEVAC, FARKAŠEVAC

278

OPĆINA JARMINA, JARMINA

279

OPĆINA MARKUŠICA, MARKUŠICA

280

OPĆINA PODSTRANA, PODSTRANA

281

OPĆINA PRIVLAKA, PRIVLAKA

282

OPĆINA SELCA, SELCA

283

OPĆINA SLAVONSKI ŠAMAC, SLAVONSKI ŠAMAC

284

OPĆINA TOUNJ, TOUNJ

285

OPĆINA VELIKA KOPANICA, VELIKA KOPANICA

286

OPĆINA VELIKA, VELIKA

287

OPĆINA VRPOLJE, VRPOLJE

288

OPĆINSKO DRUŠTVO CRVENOG KRIŽA TOPUSKO, TOPUSKO

289

ORDINCIJA OPĆE MEDICINE Dr. MARGETA, BJELOVAR

290

OSNOVNA GLAZBENA ŠKOLA METKOVIĆ, METKOVIĆ

291

OSNOVNA ŠKOLA 22. LIPNJA, SISAK

292

OSNOVNA ŠKOLA BRAĆA RIBAR, SISAK

293

OSNOVNA ŠKOLA BRAĆE BOBETKO SISAK, SISAK

294

OSNOVNA ŠKOLA BUDAŠEVO-TOPOLOVAC-GUŠĆE, TOPOLOVAC

295

OSNOVNA ŠKOLA GALDOVO, SISAK

296

OSNOVNA ŠKOLA IVANA KUKULJEVIĆA, SISAK

297

OSNOVNA ŠKOLA JURJA DALMATINCA PAG, PAG

298

OSNOVNA ŠKOLA KOMAREVO, GORNJE KOMAREVO

299

OSNOVNA ŠKOLA KOMIŽA, KOMIŽA

300

OSNOVNA ŠKOLA LAUDER-HUGO KON, ZAGREB

301

OSNOVNA ŠKOLA MAJSTORA RADOVANA, TROGIR

302

OSNOVNA ŠKOLA SELA, SELA

303

OSNOVNA ŠKOLA ŠĆITARJEVO, ŠČITARJEVO

304

OSNOVNA ŠKOLA TRNSKO, ZAGREB

305

OSNOVNA ŠKOLA VIKTOROVC, SISAK

306

OSNOVNA ŠKOLA VLADIMIR GORTAN RIJEKA, RIJEKA

307

PALLIUM d.o.o., SPLIT

308

PAN - TVORNICA PAPIRA ZAGREB d.o.o., ZAGREB

309

PARKETI POŽGAJ d.o.o., VELIKI BUKOVEC

310

PAVLOVIĆ KNJIGOVODSTVENI SERVIS, VL. NIKOLA PAVLOVIĆ, DUBROVNIK

311

PČELARSKO DRUŠTVO DUBROVAKO PRIMORJE, MAJKOVI

312

PEKI-KNJIG. RAČ. POSLOVI, PULA

313

PERLA ADRIATICA d.o.o., DUBROVNIK

314

PERLICE INGRID FESCH j.d.o.o., SPLIT

315

PETEK TOURS d.o.o., IVANIĆ GRAD

316

PETRA OTPREMNIŠTVO d.o.o., SESVETE

317

PETRAN PROMET  d.o.o., ZAGREB

318

PITAGORA OBRT ZA GRADITELJSTVO I USLUGE, KRIŽEVCI

319

PLESNI CENTAR ZAGREB d.o.o., SAMOBOR

320

PLESNI KLUB BALANS, BESTOVJE

321

PLIVAČKI KLUB RIJEKA, RIJEKA

322

PODOBNIK d.o.o., POŽEGA

323

POLJOPRIVREDNO ŠUMARSKA TVRTKA BRČIĆ, VL. ANDRIJA BRČIĆ, VRBANJA

324

POSARIĆ SANJA, MAČE

325

POSAVEC MIROSLAV, NOVIGRAD PODRAVSKI

326

POTENS NEKRETNINE d.o.o., RIJEKA

327

POŽGAJ d.o.o., VELIKI BUKOVEC

328

PREDRAG OSTOJIĆ, ZAGREB

329

PREMIER d.o.o., ŽUPANJA

330

PRIJEVOZ I TRGOVINA DAMPA d.o.o., ZAGREB

331

PRINCIPAL d.o.o., SPLIT

332

PRIZMA OBRT, ZADAR

333

PROBATORIUS d.o.o., ZAGREB

334

ProFINO d.o.o., SESVETE

335

PROMJER d.o.o., ZAGREB

336

PRVA KATOLIČKA OSNOVNA ŠKOLA U GRADU, ZAGREB

337

PUČKO OTVORENO UČILIŠTE AUTO MOTO CENTAR, NOVA GRADIŠKA

338

PULIĆ BRANKO, POŽEGA

339

QFACT KONTO d.o.o., MATULJI

340

RABACH MARINO, UMAG

341

RADIO RAB d.o.o., RAB

342

RADIOKLUB DUBROVNIK, DUBROVNIK

343

RAGUSA CONSULTING j.d.o.o., DUBROVNIK

344

RAIFFEISEN MF d.d., ZAGREB

345

RASADNIK RUŽA, IVAN VIRAG, LUDBREG

346

RATEL d.o.o., PITOMAČA

347

REGIONALNI KLUB IPA ŠIBENSKO-KNINSKA, ŠIBENIK

348

RESONOR AURUM d.o.o., ZAGREB

349

RK HRVATSKI DRAGOVOLJAC, DUGI RAT

350

ROYAL MEĐUGENERACIJSKA SOLIDARNOST, ZAGREB

351

RUKOMETNI KLUB BEDEKOVČINA, BEDEKOVČINA

352

RUKOMETNI KLUB ČAVLE, ČAVLE

353

RUKOMETNI KLUB DUGOPOLJE, DUGOPOLJE

354

SATCOM, MATULJI

355

SCHENKER d.o.o. Croatia, ZAGREB

356

SEEU d.o.o., ZAGREB

357

SEM ELECTRONIC, BJELOVAR

358

SIGMA PLUS d.o.o., MAKARSKA

359

SINDIKAT BRODOGRADILIŠTA VIKTOR LENAC, RIJEKA

360

SINDIKAT PPDIV podružmica PODRAVKA, KOPRIVNICA

361

SINDIKAT PPDIV, ZAGREB

362

SKIJAŠKI KLUB SLJEME, ZAGREB

363

SOCIJALDEMOKRATSKA PARTIJA HRVATSKE, ZAGREB

364

SOFTRONIC d.o.o., ZAGREB

365

SOLAVA d.o.o., LABIN

366

SOLINSKA PLOVIDBA d.o.o., SPLIT

367

SOS DJEČJE SELO Hrvatska, ZAGREB

368

SOS DJEČJE SELO Ladimirevci, VALPOVO

369

SPINALNE OZLJEDE ZAGREB, ZAGREB

370

SPLITSKA OBALA d.o.o., SPLIT

371

SRPSKA PRAVOSLAVNA CRKVA U HRVATSKOJ, ZAGREB

372

STAMBENA ZGRADA Kralja P. Krešimira 17, ZAGREB

373

STAMBENA ZGRADA predstavnik D. KURTALJ, JASTREBARSKO

374

STANDING j.d.o.o., VIROVITICA

375

STEFFANI DRUŠTVO ZA TRGOVINU I USLUGE D.O.O., LABIN

376

STELLA TOURS PUTOVANJA j.d.o.o., RIJEKA

377

STRELJAČKI KLUB GRIČ-7 VUKOVAR, VUKOVAR

378

STROJNO MEHAIČARSKA RADIONICA D. OGRIZEK, HUM NA SUTLI

379

SZP KNEZA DOMAGOJA 57 - IVAN KLAPEŽ, DUGOPOLJE

380

SZP STAMBENA ZGRADA, SISAK

381

SZP ŽRTAVA FAŠIZMA 9a, UMAG

382

ŠIRITE HORIZONTE d.o.o., ZAGREB

383

TABULARIUS, OBRT ZA KNJIGOVODST. USLUGE, OTOČAC

384

TAEKWONDO KLUB VELIKA GORICA, VELIKA GORICA

385

TAPAPROJEKT d.o.o., ZAGREB

386

TEA AUTOMOBILI d.o.o., VELIKA GORICA

387

TEATAR TIRENA, ZAGREB

388

TEMPO d.d., ZAGREB

389

TENIS KLUB MATCH, ZAGREB

390

TENIS KLUB POMAK, SPLIT

391

TERRA OBRT ZA POGREBNE USLUGE, KAMANJE

392

TIFON d.o.o., ZADAR

393

TIL PROJEKT d.o.o., ZAPREŠIĆ

394

TONet d.o.o., VUKOVAR

395

TORAUTOMATIC OBRT, VL. MUJKIĆ SEAD, ZAGREB

396

TRABAKUL d.o.o., CAVTAT

397

TRE ALLEGRI d.o.o. Popovec, Sesvete

398

TREŠNJICA j.d.o.o., ZAGREB

399

TRISUP d.o.o., SESVETE

400

TVG - TISKARA d.o.o., VELIKA GORICA

401

UČILIŠTE MAESTRO, POŽEGA

402

UDRUGA DIGITALNA BUDUĆNOST DRUŠTVA, STARI JANKOVCI

403

UDRUGA GLUHIH I NAGLUHIH NOVA GRADIŠKA, NOVA GRADIŠKA

404

UDRUGA INOVIGRAD, NOVIGRAD

405

UDRUGA OSNOVNE ŠKOLE DR. IVAN MERZ, ZAGREB

406

UDRUGA OSOBA S INVALIDITETOM PRIJATELJ METKOVIĆ, METKOVIĆ

407

UDRUGA RODITELJA I DJECE BODULIĆI, ZLARIN

408

UDRUGA SPECIJALNE POLICIJE IZ DOMOVINSKOGA RATA JASTREBOVI, ŠIBENIK

409

UDRUGA SPORTSKE REKERACIJE SM SPORT, ZAGREB

410

UDRUGA ŠOKAČKA GRANA OSIJEK, OSIJEK

411

UDRUGA VITUS VRBOVEC, VRBOVEC

412

ULTIMUS d.o.o., ZAGREB

413

UMINA j.d.o.o., ŠIBENIK

414

URED OVL.INŽ. GEODEZIJE ZDRAVKO VALJETIĆ, SLAVONSKI BROD

415

URED OVLAŠTENOG INŽENJERA GEODEZIJE DENIS KRIŽANAC, POŽEGA

416

URED OVLAŠTENOG INŽENJERA GEODEZIJE DRAŽEN AJH, OSIJEK

417

URED SUDSKOG VJEŠTAKA NEVEN ČAČIĆ, ŠKRLJEVO

418

USLUŽNI OBRT TIANA vl. Ana Tešić, RIJEKA

419

USTANOVA DRUGI DOM - GAJ, ZAGREB

420

USTANOVA ZA KULT. DJELATN. ANTE EVETOVIĆ, VALPOVO

421

USTANOVA ZA OBRAZOVANJE ODRASLIH MATO, STARO PETROVO SELO

422

V. i V. Ltd d.o.o., ZAGREB

423

VACUUM d.o.o., ZAGREB

424

VATROGASNA POSTROJBA GRAČAC, GRAČAC

425

VATRO-SERVIS d.o.o., NEDELIŠĆE

426

VERSO GRUPA d.o.o., BJELOVAR

427

VESLAČKI KLUB CROATIA, ZAGREB

428

VESLAČKI KLUB JADRAN, ZADAR

429

VESLAČKI KLUB ZAGREB, ZAGREB

430

VESTIS VIRUM FACIT d.o.o., ZAGREB

431

VETERIARSKA AMBULANTA GOSPIĆ d.o.o., GOSPIĆ

432

VIA MAGRIŽ, ZAGREB

433

VILINTOURS d.o.o., ROVINJ

434

VIŠNJA PULJEK (za stambenu zgradu), ZAGREB

435

VTC-PROJEKT d.o.o., VIROVITICA

436

ZADAR-STAN d.o.o., ZADAR

437

ZAJEDNICA SUVLASNIKA ZGRADE, SISAK

438

ZAJEDNIČKI OBRT KONTO vl. D. Turković, MATULJI

439

ZAKLADA KULTURA NOVA, ZAGREB

440

ZEBRA TAKSI, ZAGREB

441

ZEMLJANA GRUPA d.o.o., SESVETE

442

ZETOVIĆ d.o.o., OSIJEK

443

ZLATNI SAT, RIJEKA

444

ZVAM d.o.o., ZAGREB