Popis korisnika programa PisHUB 3 na dan 18.01.2018.

 

1

220V d.o.o., ZAGREB

2

4 i 7 KNJIGOVOD. OBRT vl. Marko Vuković, FERIČANCI

3

ACCOUNT vl. SONJA GOESLZ, DUBROVNIK

4

AGORA d.o.o., PULA

5

AKORD APARATI d.o.o., ZAGREB

6

AKROBATSKI ROCK N ROLL KLUB BUBA, ZAGREB

7

Alpha tehnika d.o.o., Karlovac

8

AMBASADA FILM d.o.o., DUBROVNIK

9

AMBIJENT d.o.o. projektir. stam. pričuva, SINJ

10

AMEBA d.o.o., SPLIT

11

APLI-VIN Vlasnik Rossemary Putniković, ZAGREB

12

ARHIS d.o.o., VELIKA GORICA

13

ARHITEKTONSKA RADIONICA d.o.o., ČAKOVEC

14

ARHITEKTONSKI BIRO d.o.o., SLAVONSKI BROD

15

ARISTOS PLUS d.o.o., ZAGREB

16

ART PLUS d.o.o., KARLOVAC

17

ARX-PRIMUS d.o.o. Licencirana agencija, UMAG

18

Auto Centar Šoštarić d.o.o., Kačkovec

19

AUTO FUČKAN d.o.o., SESVETE

20

AUTO KLUB SUPETAR, SUPETAR

21

AUTO KUĆA CUPAN d.o.o., BJELOVAR

22

AUTO ŠKOLA POLIGON d.o.o., Županja

23

AUTOBUSNI KOLODVOR SPLIT d.o.o., SPLIT

24

AUTOŠKOLA FORTUNA, RIJEKA

25

AUTOŠKOLA RETROVIZOR, ZAGREB

26

AUTOTRANSPORTI BRANKO KUNŠTEK d.o.o., KRAPINA

27

BACK OFFICE računovodstveni obrt Kraljić, RIJEKA

28

BEBA I SINOVI j.d.o.o., VUKOVAR

29

BEBA, OBRT za održ. zgrada vl. T. Peleš, VUKOVAR

30

BEKER d.o.o., SPLIT

31

BELUPO d.d., KOPRIVNICA

32

BETON PINTAR d.o.o., VRBANJ

33

BILANCA d.o.o., UMAG

34

BIRKINA PUTOVANJA j.d.o.o., ROVINJ

35

BIRO KOVAČIĆ d.o.o., SPLIT

36

BIS d.o.o., RIJEKA

37

BOKŠIĆ PROMET d.o.o., SESVETE

38

BOLJE IDEJE d.o.o., ZAGREB

39

BRUNNEA d.o.o., ZAGREB

40

BUMBA - OBRT ZA USLUGE U GOSPODARENJU OTPADOM, VODICA

41

BUTURAC GRADNJA, CERNIK

42

CARITAS ŽUPE SV. ANTE KNIN, KNIN

43

CARLSTADT d.o.o., KARLOVAC

44

CELKA d.o.o. Popovec, Sesvete

45

CENTUM TRGOVINA d.o.o. Sevete

46

CH - HR DRUŠTVO, STUBIČKE TOPLICE

47

CLEAR j.d.o.o., OSIJEK

48

ČISTILICE-obrt za čišćenje i održavanje, BILJE

49

Črljenec turist d.o.o., Zagreb

50

D.A.J.D.D. d.o.o., Vinkovci

51

DARIO STOČKO, VARAŽDIN

52

DECIMALA d.o.o., ZAGREB

53

DEEP CODE j.d.o.o., JARMINA

54

DEKRA ZA PRIVREMENO ZPOŠLJAVANJE d.o.o., ZAGREB

55

Denis Dedić, Tar

56

DEUTSCHE GESELLSHAFT GIZ Gmbh, ZAGREB

57

DEZINSEKCIJA d.o.o., RIJEKA

58

Dicta centar za jezike d.o.o., Zagreb

59

DIMNJAČAR DRK AUGUST, ČAKOVEC

60

DJEČJI VRTIĆ CVRČAK, PULA

61

DJEČJI VRTIĆ ČAROBNI SVIJET U REŠETARIMA, REŠETARI

62

Dječji vrtić Mala oaza, Bartolovec

63

DJEČJI VRTIĆ POTOČNICA, PITOMAČA

64

DJEČJI VRTIĆ SMOKVICA, POJATNO

65

DOBAR DOM d.o.o., DUBROVNIK

66

DOM EXPRESS d.o.o. za trgovinu i usluge, KONJŠČINA

67

DOM UČENIKA VUKOVAR, VUKOVAR

68

DOM ZDRAVLJA ZAGREB-ISTOK, ZAGREB

69

DONOS d.o.o., ČAKOVEC

70

DOPI DIZAJN d.o.o., ZAGREB

71

DRAGAN ĐEKO, ZAGREB

72

DRUŠTVO OSOBA S TJELESNIM INVALIDITETOM, PULA

73

DRUŽBA BRAĆA HRVATSKOGA ZMAJA, ZAGREB

74

DRUŽBA SVEĆENIKA SRCA ISUSOVA, ZAGREB

75

DRŽAVNI ARHIV U OSIJEKU, OSIJEK

76

DRŽAVNI ZAVOD ZA STATISTIKU, ZAGREB

77

DSR MALI MRAV, RIJEKA

78

DŠR BUBA, ZAGREB

79

DUB-inženjering d.o.o., SPLIT

80

ECCOFOM d.o.o., ZAGREB

81

EKO UDRUGA ZAŠTITA PITKIH VODA ORLOVE STIJENE, Kraljev Vrh, Jakovlje

82

EKO-DUNAV d.o.o. za komunal.gospodarstvo, BOROVO

83

EKO-MURVICA d.o.o., CRIKVENICA

84

ESTERA ULAGANJA d.o.o., ZAGREB

85

ETRUSCA MEDICA d.o.o., GLINA

86

EURO STYLE d.o.o., PULA

87

EX LIBRIS, RIJEKA

88

EZGETA obrt za knjigov. vl. Srđan Ezgeta, SINJ

89

FABER-ZORKO d.o.o., UMAG

90

FAMILY TRADE d.o.o., GRUBIŠNO POLJE

91

FARIS GRUPA d.o.o., ZAGREB

92

FENJER d.o.o., ZAGREB

93

FIDEM d.o.o., ZAGREB

94

FIN PLUS d.o.o., VODICE

95

FOND ZA OBNOVU I RAZVOJ GRADA VUKOVARA, VUKOVAR

96

FULL-POINT d.o.o., PULA

97

G.M.V. d.o.o., ZAGREB

98

GEO MONT d.o.o., SLAVONSKI BROD

99

GEODINAMIKA j.d.o.o., SPLIT

100

GEOTOPO d.o.o., KRAPINA

101

GIMNASTIČKI KLUB SAMOBOR, SAMOBOR

102

GK AURA, ZAGREB

103

GLAZBENA ŠKOLA PREGRADA, PREGRADA

104

GRAD KAŠTELA, KAŠTEL SUĆURAC

105

GRAD NOVI MAROF, NOVI MAROF

106

GRADSKA GLAZBA ZVONIIR SOLIN, SOLIN

107

GRAD-Z PLAN d.o.o., ZAGREB

108

GRGIĆ - REZ KONCEPCIJA d.o.o., ZAGREB

109

GS-GRADNJA d.o.o., GOSPIĆ

110

H.D.E.L. PROJEKTI d.o.o., VINKOVCI

111

HADK MLADOST, ZAGREB

112

HAIRLINE d.o.o., ZAGREB

113

HAJK OSI MLADOST, ZAGREB

114

HALO NET j.d.o.o., VUKOVAR

115

HAVLIČEK I PLEŠE D.O.O. KLOŠTAR IVANIĆ

116

HEDGE j.d.o.o., BELIŠĆE

117

HELIP GRUPA d.o.o.,  Sesvete

118

HIDROBEST, GRAĐEVISKI OBRT, KASTAV

119

HNK CIBALIA VINKOVCI š.d.d., VINKOVCI

120

HNK ŠIBENIK, ŠIBENIK

121

HONOREM VINCIT d.o.o. , Sesvete

122

HRMO j.d.o.o., BJELOVAR

123

HRVAČKI KLUB METALAC, LUČKO

124

HRVAČKI KLUB SESVETSKI KRALJEVEC, SESVETE

125

HRVATSKA BRODOGRADNJA - JADRANBROD d.d., ZAGREB

126

HRVATSKA KNJIŽNICA ZA SLIJEPE, ZAGREB

127

HRVATSKA LIJEČNIČKA KOMORA, ZAGREB

128

HRVATSKA UDRUGA PARAPLEGIARA I TETRAPLE., ZAGREB

129

HRVATSKA UDRUGA PRIVATNIH BRODARA SPLIT, JESENICE

130

HRVATSKI INSTITUT ZA POVIJEST, ZAGREB

131

HRVATSKI NUKLEARNI POOL GIU, ZAGREB

132

HRVATSKI POSLOVI CETAR, stambeno gospod., ZAGREB

133

HRVATSKI SAVEZ CB RADIOKLUBOVA, ZAGREB

134

HRVATSKO NARODNO KAZALIŠTE U VARAŽDINU, VARAŽDIN

135

HRVATSKO-FRANCUSKA UDRUGA ALLIANCE FRANCAISE DE SPLIT, SPLIT

136

I.T. Caffe j.d.o.o., VUKOVAR

137

ICG d.o.o., ČAKOVEC

138

IDEA, OBRT ZA POSLOVNO SAVJETOVANJE, RIJEKA

139

IDEMO NA IGRU j.d.o.o. za trgovinu i usluge, Zagreb

140

IKS FESTIVAL, SPLIT

141

IMA I ABA d.o.o., DUBROVNIK

142

IMEX BANKA d.d., SPLIT

143

IN EKO PRODUKT, ZAGREB

144

INFORMATIVNA UDRUGA STUPNIK, DONJI STUPNIK

145

INFRAKOM d.o.o., VARAŽDIN

146

INTRA-STAT j.d.o.o., ZAGREB

147

IRP d.o.o., KOPRIVNICA

148

ISPRAVLJAČ d.o.o., VINJANI DONJI

149

ISS-BONAIĆ SECURITY d.o.o., SPLIT

150

ISTA d.o.o., ZAGREB

151

IZRADA ŠUMSKIH SORTIMENATA ŠAPINA DRAGAN, KORENICA

152

JAČA STRANA j.d.o.o., KUČE, Velika Gorica

153

JAVNI BILJEŽNIK LJERKO TORBAŠINOVIĆ, ČAZMA

154

JEDRILIČARSKI KLUB SPLIT, SPLIT

155

JEDRILIČARSKI KLUB ZENTA, SPLIT

156

JELENA-KNJIGOVODSTVENI SERVIS, OTOČAC

157

JOVAN RADONJIĆ, NOVI MAROF

158

JUDO KLUB DUGAVE - ZAGREB, ZAGREB

159

JUDO KLUB PROFECTUS SAMOBOR, SAMOBOR

160

JUDO KLUB SAMOBOR, SAMOBOR

161

KARATE KLUB STIJENA, ZAGREB

162

KATOLIČKA UDRUGA SVETOG ANTUNA, ANTUNOVAC

163

KAZALIŠTE LUTAKA ZADAR, ZADAR

164

KLUB ODBOJKE NA PIJESKU ŽNJAN, SPLIT

165

KLUB ZA SPORTSKI RIBOLOV SPLIT, SPLIT

166

KNJI. OBRT MERI vl. SOKAČ MERI, ZADAR

167

KNJIGOVODSTVENE USLUGE DUBRAVKA BEKIĆ, SLAVONSKI BROD

168

KNJIGOVODSTVENI OBRT AKTIVA, RIJEKA

169

KNJIGOVODSTVENI SERVIS L.A., ZADAR

170

KNJIGOVODSTVO & POSLOVNI BIRO SIGURNO, ČAKOVEC

171

KOCKA d.o.o., BJELOVAR

172

KOCKA-OBRT ZA KNJIGOVODSTVENE USLUGE, BJELOVAR

173

KOMI d.o.o., IVANSKA

174

KOMMUNIO MONT d.o.o., ZAGREB

175

KOMUNALNO d.o.o., VRGORAC

176

KOREMA, ZAGREB

177

KOREN USLUGE j.d.o.o., VIROVITICA

178

KOREN-PROMET d.o.o., VIROVITICA

179

KORIT d.o.o., DUBROVNIK

180

KORPAR ALOJZ, POREČ

181

Košarkaški klub Rovinj, Rovinj

182

KPA SUB, SPLIT

183

KRAV MAGA CENTAR RIJEKA, JURDANI

184

KUBUS PROJEKT d.o.o., ZADAR

185

KULTUR-NIK d.o.o., ZAGREB

186

KUMA ŠPORT d.o.o., ZAGREB

187

L.U. FAZAN MOTOVUN, MOTOVUN

188

LANTERNA vl. Tajana Jagnjić, SOLIN

189

LD JELEN DIVUŠA, DIVUŠA

190

LED TRGOVINA d.o.o., VELIKA GORICA

191

LIBERTAS DUBROVNIK doo Prijevoz putnika, DUBROVNIK

192

LOKALNA AKCIJSKA GRUPA NERETVA, OPUZEN

193

LOKALNA AKCIJSKA GRUPA ŠUMANOVCI, DRENOVCI

194

LOVAČKA UDRUGA BENKOVAC, BENKOVAC

195

LPT d.o.o., PRELOG

196

LS - VOĐENJE POSLOVNIH KNJIGA, RIJEKA

197

LU-FIN vl. Francisković Lucina, CRES

198

M.V.M CVRČAK d.o.o., ZAGREB

199

MAČEVALAČKI KLUB SPLIT, SPLIT

200

MADIS OBRT ZA KNJIGOVD. I OSTALE USLUGE, VINKOVCI

201

MAGNUS GUBERNATOR d.o.o., ZAGREB-SUSEDGRAD

202

MA-GO d.o.o., ZAGREB

203

MAJA BOROVEC ŠAKIĆ, ZAGREB

204

MALA MODA d.o.o., KASTAV

205

MALI MUZIČKI ATELJE, SAMOBOR

206

MANAGEMENT IT SOLUTIONS d.o.o., OSIJEK

207

MANTI d.o.o., MATULJI

208

MANTIKA d.o.o., RIJEKA

209

MARKO GALOVIĆ, ŽUPANJA

210

MARKO KOSTELAC, SISAK

211

MATEJIĆ d.o.o., VELIKA GORICA

212

MED-OR održavanje d.o.o., ZAGREB

213

MEGRAD OBJEKTI d.o.o., ZAGREB

214

MERAS RAČUNOVODSTVO j.d.o.o., ZAGREB

215

METALNE KONSTRUKCIJE BUSOLA d.o.o., VIR

216

METKOVIĆ RAZVOJ d.o.o., METKOVIĆ

217

METRONET TELEKOMUNIKACIJE d.d., ZAGREB

218

M-FELICITA d.o.o., VUKOVAR

219

MI-IVA d.o.o., SESVETE

220

MILANOVIĆ d.o.o., GRAČIŠĆE

221

MLADEN LUČIĆ, KALINOVAC

222

MOBILNA LOGISTIKA j.d.o.o., Sveti Martin pod Okićem

223

MREŽNA RJEŠENJA d.o.o., STARI GRAD

224

NATALIJA J. d.o.o., POŽEGA

225

NAUTIČKI CENTAR TROGIR d.o.o., ZAGREB

226

NEKS MEDIA d.o.o., ZAGREB

227

NK OPATIJA, OPATIJA

228

NK POMAK, SPLIT

229

NK UDARNIK KURILOVEC, VELIKA GORICA

230

NK ZAPREŠIĆ, ZAPREŠIĆ

231

NOEL TRANSFERS j.d.o.o., SPLIT

232

NOGOMETNA ŠKOLA PRELOG, PRELOG

233

NOGOMETNI KLUB ILOAVC, KARLOVAC

234

NOGOMETNI KLUB OSIJEK S.D.D., OSIJEK

235

NOGOMETNI KLUB SAVUDRIJA, SAVUDRIJA

236

NOTUS-KONTO d.o.o., SPLIT

237

NOVI SVIJET, UDRUGA ZA DJECU I MLADE, SISAK

238

NUMERA j.d.o.o., ĐURĐEVAC

239

OBITELJSKI DOM LIPOHAR vl. B. Lipohar, PRIGORJE BRDOVEČKO

240

OBRT LAMBADA, SAVJTOVANJE ZA RAČ. OPREMU, DUBROVNIK

241

OBRT ZA GRAĐ. I USL. VODOSERVIS MATE, GRABOVAC

242

OBRT ZA KNJIGOV. USLUGE Štefica Pilat, OZALJ

243

OBRT ZA POSLOVNE USLUGE PLUS, PULA

244

OBRT ZA USLUGE I TRGOVINU VITRUM, ŽRNOVNICA

245

ODBOJKAŠKI KLUB SPLIT, SPLIT

246

Odbojkaški klub Zamet, Rijeka

247

ODGOJNI DOM MALI LOŠINJ, MALI LOŠINJ

248

ODVJETNIČKO DRUŠTVO BOŽIĆ I PARTNERI doo, ZAGREB

249

ODVJETNIK mr.sc. MARIO VOJVODIĆ, OGULIN

250

OPATIJA NEKRETNINE J.D.O.O., OPATIJA

251

OPĆINA BOL, BOL

252

OPĆINA CERNIK, NOVA GRADIŠKA

253

OPĆINA FARKAŠEVAC, FARKAŠEVAC

254

OPĆINA JARMINA, JARMINA

255

OPĆINA MARKUŠICA, MARKUŠICA

256

OPĆINA PODSTRANA, PODSTRANA

257

OPĆINA PRIVLAKA, PRIVLAKA

258

OPĆINA SELCA, SELCA

259

OPĆINA SLAVONSKI ŠAMAC, SLAVONSKI ŠAMAC

260

OPĆINA TOUNJ, TOUNJ

261

OPĆINA VELIKA KOPANICA, VELIKA KOPANICA

262

OPĆINA VELIKA, VELIKA

263

OPĆINA VRPOLJE, VRPOLJE

264

OPĆINSKO DRUŠTVO CRVENOG KRIŽA TOPUSKO, TOPUSKO

265

ORDINCIJA OPĆE MEDICINE Dr. MARGETA, BJELOVAR

266

OSNOVNA GLAZBENA ŠKOLA METKOVIĆ, METKOVIĆ

267

OSNOVNA ŠKOLA 22. LIPNJA, SISAK

268

OSNOVNA ŠKOLA BRAĆA RIBAR, SISAK

269

OSNOVNA ŠKOLA BRAĆE BOBETKO SISAK, SISAK

270

OSNOVNA ŠKOLA BUDAŠEVO-TOPOLOVAC-GUŠĆE, TOPOLOVAC

271

OSNOVNA ŠKOLA GALDOVO, SISAK

272

OSNOVNA ŠKOLA IVANA KUKULJEVIĆA, SISAK

273

OSNOVNA ŠKOLA JURJA DALMATINCA PAG, PAG

274

OSNOVNA ŠKOLA KOMAREVO, GORNJE KOMAREVO

275

OSNOVNA ŠKOLA KOMIŽA, KOMIŽA

276

OSNOVNA ŠKOLA LAUDER-HUGO KON, ZAGREB

277

OSNOVNA ŠKOLA MAJSTORA RADOVANA, TROGIR

278

OSNOVNA ŠKOLA SELA, SELA

279

OSNOVNA ŠKOLA ŠĆITARJEVO, ŠČITARJEVO

280

OSNOVNA ŠKOLA TRNSKO, ZAGREB

281

OSNOVNA ŠKOLA VIKTOROVC, SISAK

282

OSNOVNA ŠKOLA VLADIMIR GORTAN RIJEKA, RIJEKA

283

PALLIUM d.o.o., SPLIT

284

PAN - TVORNICA PAPIRA ZAGREB d.o.o., ZAGREB

285

PARKETI POŽGAJ d.o.o., VELIKI BUKOVEC

286

PAVLOVIĆ KNJIGOVODSTVENI SERVIS, VL. NIKOLA PAVLOVIĆ, DUBROVNIK

287

PČELARSKO DRUŠTVO DUBROVAKO PRIMORJE, MAJKOVI

288

PEKI-KNJIG. RAČ. POSLOVI, PULA

289

PERLA ADRIATICA d.o.o., DUBROVNIK

290

PERLICE INGRID FESCH j.d.o.o., SPLIT

291

PETEK TOURS d.o.o., IVANIĆ GRAD

292

PETRA OTPREMNIŠTVO d.o.o., SESVETE

293

PETRAN PROMET  d.o.o., ZAGREB

294

PITAGORA OBRT ZA GRADITELJSTVO I USLUGE, KRIŽEVCI

295

PLESNI CENTAR ZAGREB d.o.o., SAMOBOR

296

PLESNI KLUB BALANS, BESTOVJE

297

PLIVAČKI KLUB RIJEKA, RIJEKA

298

PODOBNIK d.o.o., POŽEGA

299

POLJOPRIVREDNO ŠUMARSKA TVRTKA BRČIĆ, VL. ANDRIJA BRČIĆ, VRBANJA

300

POSARIĆ SANJA, MAČE

301

POSAVEC MIROSLAV, NOVIGRAD PODRAVSKI

302

POTENS NEKRETNINE d.o.o., RIJEKA

303

POŽGAJ d.o.o., VELIKI BUKOVEC

304

PREDRAG OSTOJIĆ, ZAGREB

305

PREMIER d.o.o., ŽUPANJA

306

PRIJEVOZ I TRGOVINA DAMPA d.o.o., ZAGREB

307

PRINCIPAL d.o.o., SPLIT

308

PRIZMA OBRT, ZADAR

309

PROBATORIUS d.o.o., ZAGREB

310

PROMJER d.o.o., ZAGREB

311

PRVA KATOLIČKA OSNOVNA ŠKOLA U GRADU, ZAGREB

312

PUČKO OTVORENO UČILIŠTE AUTO MOTO CENTAR, NOVA GRADIŠKA

313

PULIĆ BRANKO, POŽEGA

314

QFACT KONTO d.o.o., MATULJI

315

RABACH MARINO, UMAG

316

RADIO RAB d.o.o., RAB

317

RAIFFEISEN MF d.d., ZAGREB

318

RASADNIK RUŽA, IVAN VIRAG, LUDBREG

319

RATEL d.o.o., PITOMAČA

320

REGIONALNI KLUB IPA ŠIBENSKO-KNINSKA, ŠIBENIK

321

RESONOR AURUM d.o.o., ZAGREB

322

RK HRVATSKI DRAGOVOLJAC, DUGI RAT

323

ROYAL MEĐUGENERACIJSKA SOLIDARNOST, ZAGREB

324

RUKOMETNI KLUB BEDEKOVČINA, BEDEKOVČINA

325

RUKOMETNI KLUB ČAVLE, ČAVLE

326

SATCOM, MATULJI

327

SCHENKER d.o.o. Croatia, ZAGREB

328

SEM ELECTRONIC, BJELOVAR

329

SIGMA PLUS d.o.o., MAKARSKA

330

SINDIKAT BRODOGRADILIŠTA VIKTOR LENAC, RIJEKA

331

SINDIKAT PPDIV podružmica PODRAVKA, KOPRIVNICA

332

SINDIKAT PPDIV, ZAGREB

333

SKIJAŠKI KLUB SLJEME, ZAGREB

334

SOFTRONIC d.o.o., ZAGREB

335

SOLAVA d.o.o., LABIN

336

SOLINSKA PLOVIDBA d.o.o., SPLIT

337

SOS DJEČJE SELO Hrvatska, ZAGREB

338

SOS DJEČJE SELO Ladimirevci, VALPOVO

339

SPINALNE OZLJEDE ZAGREB, ZAGREB

340

SPLITSKA OBALA d.o.o., SPLIT

341

SRPSKA PRAVOSLAVNA CRKVA U HRVATSKOJ, ZAGREB

342

STAMBENA ZGRADA Kralja P. Krešimira 17, ZAGREB

343

STAMBENA ZGRADA predstavnik D. KURTALJ, JASTREBARSKO

344

STANDING j.d.o.o., VIROVITICA

345

STEFFANI DRUŠTVO ZA TRGOVINU I USLUGE D.O.O., LABIN

346

STELLA TOURS PUTOVANJA j.d.o.o., RIJEKA

347

STRELJAČKI KLUB GRIČ-7 VUKOVAR, VUKOVAR

348

STROJNO MEHAIČARSKA RADIONICA D. OGRIZEK, HUM NA SUTLI

349

SZP KNEZA DOMAGOJA 57 - IVAN KLAPEŽ, DUGOPOLJE

350

SZP STAMBENA ZGRADA, SISAK

351

SZP ŽRTAVA FAŠIZMA 9a, UMAG

352

ŠIRITE HORIZONTE d.o.o., ZAGREB

353

TABULARIUS, OBRT ZA KNJIGOVODST. USLUGE, OTOČAC

354

TAEKWONDO KLUB VELIKA GORICA, VELIKA GORICA

355

TAPAPROJEKT d.o.o., ZAGREB

356

TEA AUTOMOBILI d.o.o., VELIKA GORICA

357

TEATAR TIRENA, ZAGREB

358

TEMPO d.d., ZAGREB

359

TENIS KLUB MATCH, ZAGREB

360

TENIS KLUB POMAK, SPLIT

361

TERRA OBRT ZA POGREBNE USLUGE, KAMANJE

362

TIFON d.o.o., ZADAR

363

TIL PROJEKT d.o.o., ZAPREŠIĆ

364

TONet d.o.o., VUKOVAR

365

Torautomatic obrt, vl. Mujkić Sead, Zagreb

366

TRABAKUL d.o.o., CAVTAT

367

TRE ALLEGRI d.o.o. Popovec, Sesvete

368

TREŠNJICA j.d.o.o., ZAGREB

369

TVG - TISKARA d.o.o., VELIKA GORICA

370

UČILIŠTE MAESTRO, POŽEGA

371

UDRUGA DIGITALNA BUDUĆNOST DRUŠTVA, STARI JANKOVCI

372

UDRUGA INOVIGRAD, NOVIGRAD

373

UDRUGA OSNOVNE ŠKOLE DR. IVAN MERZ, ZAGREB

374

Udruga osoba s invaliditetom Prijatelj Metković, Metković

375

UDRUGA RODITELJA I DJECE BODULIĆI, ZLARIN

376

Udruga specijalne policije iz domovinskoga rata Jastrebovi, Šibenik

377

UDRUGA SPORTSKE REKERACIJE SM SPORT, ZAGREB

378

UDRUGA ŠOKAČKA GRANA OSIJEK, OSIJEK

379

ULTIMUS d.o.o., ZAGREB

380

UMINA j.d.o.o., ŠIBENIK

381

URED OVL.INŽ. GEODEZIJE ZDRAVKO VALJETIĆ, SLAVONSKI BROD

382

URED OVLAŠTENOG INŽENJERA GEODEZIJE DENIS KRIŽANAC, POŽEGA

383

URED OVLAŠTENOG INŽENJERA GEODEZIJE DRAŽEN AJH, OSIJEK

384

URED SUDSKOG VJEŠTAKA NEVEN ČAČIĆ, ŠKRLJEVO

385

USLUŽNI OBRT TIANA vl. Ana Tešić, RIJEKA

386

USTANOVA DRUGI DOM - GAJ, ZAGREB

387

USTANOVA ZA KULT. DJELATN. ANTE EVETOVIĆ, VALPOVO

388

USTANOVA ZA OBRAZOVANJE ODRASLIH MATO, STARO PETROVO SELO

389

V. i V. Ltd d.o.o., ZAGREB

390

VATROGASNA POSTROJBA GRAČAC, GRAČAC

391

VATRO-SERVIS d.o.o., NEDELIŠĆE

392

VERSO GRUPA d.o.o., BJELOVAR

393

VESLAČKI KLUB CROATIA, ZAGREB

394

VESLAČKI KLUB JADRAN, ZADAR

395

VESLAČKI KLUB ZAGREB, ZAGREB

396

VESTIS VIRUM FACIT d.o.o., ZAGREB

397

VETERIARSKA AMBULANTA GOSPIĆ d.o.o., GOSPIĆ

398

VIA MAGRIŽ, ZAGREB

399

VILINTOURS d.o.o., ROVINJ

400

VIŠNJA PULJEK (za stambenu zgradu), ZAGREB

401

VTC-PROJEKT d.o.o., VIROVITICA

402

ZADAR-STAN d.o.o., ZADAR

403

ZAJEDNICA SUVLASNIKA ZGRADE, SISAK

404

ZAJEDNIČKI OBRT KONTO vl. D. Turković, MATULJI

405

ZAKLADA KULTURA NOVA, ZAGREB

406

ZEBRA TAKSI, ZAGREB

407

ZEMLJANA GRUPA d.o.o., SESVETE

408

ZETOVIĆ d.o.o., OSIJEK

409

ZLATNI SAT, RIJEKA

410

ZVAM d.o.o., ZAGREB